PNOZmulti – konfigurowalny systemy bezpieczeństwa

PNOZmulti – konfigurowalne systemy bezpieczeństwa, które umożliwiają monitorowanie licznych zabezpieczeń linii i maszyn. Modułowość systemów PNOZmulti umożliwia dostosowywanie ich do skali linii i maszyn. Liczne, zróżnicowane moduły – kontroli napędu, bezpieczne moduły wejścia analogowego i zróżnicowane jednostki bazowe – umożliwiają projektowanie zastosowań z niezrównaną elastycznością. Standaryzowanie zabezpieczeń z PNOZmulti.

PNOZmulti

Najpowszechniejszym zastosowaniem konfigurowalnych systemów bezpieczeństwa PNOZmulti jest monitorowanie funkcji bezpieczeństwa – co najmniej czterech na jednostkę. Każda jednostka bazowa jest wyposażona w 20 wejść, cztery bezpieczne wyjścia półprzewodnikowe oraz dwa wyjścia przekaźnikowe. Dostępne są różnego rodzaju jednostki bazowe: nierozszerzalne, rozszerzalne, przeznaczone do monitorowania zabezpieczeń i standardowych funkcji, o rozszerzonym zakresie temperatury pracy, do monitorowania pieców oraz specjalne, do zastosowań w prasach. Zapewnia to elastyczność systemu i czyni go odpowiednim do najróżniejszych zastosowań.

Wszystkie jednostki bazowe konfigurowalnych systemów bezpieczeństwa charakteryzują się poziomem bezpieczeństwa (PL) e (według normy EN ISO 13849-1) oraz poziomem nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL) CL 3 (według normy IEC 62061).

Jednostki bazowe:

PNOZ m0p
PNOZ m1p
PNOZ m1p ETH
PNOZ m2p
PNOZ m2p ETH
PNOZ m3p
PNOZ m3p ETH

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Dział sprzedaży:
tel.: 77 / 474 81 10
e-mail: biuro@gigaom.pl

Sklep internetowy: www.gigaom.pl

Adres naszego biura:
Gigaom sp.j.
ul. Wojciecha Biasa 17
45-751 Opole