Zamek bezpieczeństwa z ryglowaniem

Firma Sick posiada w swojej ofercie bezpieczny i opłacalny system monitorowania drzwi z dużą siłą trzymającą.

Zamki bezpieczeństwa z ryglowaniem bezpiecznie blokują urządzenia ochronne i uniemożliwiają dostęp do stref zabezpieczonych przez urządzenia ochronne. Zamki bezpieczeństwa z ryglowaniem uniemożliwiają otwarcie urządzeń ochronnych przez ludzi tak długo, aż niebezpieczne stany – takie jak ruchy bezwładne maszyn – lub niebezpieczne procesy maszyn, których nie można przerwać, zostaną zakończone.

zamek-bezpieczenstwa

i15 Lock
Zamek bezpieczeństwa i15 Lock z ryglowaniem służy do bezpiecznego ryglowania osłon do momentu, aż będzie możliwe wejście do strefy niebezpiecznej. Odznacza się bardzo kompaktową budową. Mimo to – dzięki metalowej głowicy – zapewnia wymaganą wysoką siłę blokowania osłony. Jest tym samym niewielkim urządzeniem o optymalnych właściwościach.

i10 Lock
Zamek bezpieczeństwa i10 Lock z ryglowaniem służy do bezpiecznego ryglowania osłon do momentu, aż będzie możliwe wejście do strefy niebezpiecznej. Dzięki kompaktowej budowie można go łatwo zamontować bezpośrednio na ramie drzwi ochronnych. Różne elementy łączeniowe i aktywatory zwiększają jego elastyczność zarówno pod względem mechanicznym, jak i elektrycznym. Dzięki temu można go optymalnie dopasować do danego zastosowania.

i14 Lock
Zamek bezpieczeństwa i14 Lock z ryglowaniem służy do bezpiecznego ryglowania osłon do momentu, aż będzie możliwe wejście do strefy niebezpiecznej. Dzięki kompaktowej obudowie, mechanizmom odblokowującym z każdej strony i wskaźnikowi stanu jest on atrakcyjnym rozwiązaniem spełniającym wymogi standardowe.

i110 Lock
Zamek bezpieczeństwa i110 Lock z ryglowaniem służy do bezpiecznego ryglowania osłon do momentu, aż będzie możliwe wejście do strefy niebezpiecznej. Jest wyposażony w kompaktową obudowę z tworzywa sztucznego i wytrzymałą metalową głowicę aktywującą. Dzięki temu zamek i110 Lock zapewnia największą siłę blokującą w tej grupie produktów.

i200 Lock
Zamek bezpieczeństwa i200 Lock z ryglowaniem służy do bezpiecznego ryglowania osłon do momentu, aż będzie możliwe wejście do strefy niebezpiecznej. Wytrzymała głowica metalowa, różne aktywatory, różnorodne możliwości podłączenia i wskaźnik stanu: zamek i200 Lock jest maksymalnie wszechstronny i uniwersalny.

Więcej informacji: Zamki bezpieczeństwa